Urodziny w restauracji - kilka porad jak najlepiej udekorować stół
Urodziny w restauracji - kilka porad jak najlepiej udekorować stół

Urodziny w restauracji - kilka porad jak najlepiej udekorować stół

Tak drobne elementy są w końcu bardzo istotne! Wystarczy nawet zdobiony bieżnik na stół, aby całe wnętrze nabrało nowego charakteru. 

Urodziny w restauracji to wyzwanie dekoracyjne

Organizując urodziny w restauracji, z całą pewnością warto pamiętać nawet o najmniejszych detalach. Warto zadbać, aby cała sala była ładnie przyozdobiona i przede wszystkim również o to, aby całość była ze sobą spójna. Tylko w taki sposób uda się uzyskać odpowiedni efekt i wywrzeć wrażenie. Warto zadbać nawet o takich elementach jak rozmieszczenie kwiatów, świec, czy zdobień na ścianach. Z całą pewnością jednak kluczowym elementem jest udekorowanie stołów. To właśnie przy nich goście spędzają zdecydowaną większość czasu. Powinny być one schludne i zachowane wszystkie w jednakowym stylu. To dlatego warto postawić na przykład na nakrycia stołu Duni - powinny być jednakowe na całej sali. 


Bieżnik na stół fizelinowy Dunisilk

Jak prawidłowo udekorować urodzinowy stół?

Umiejętność prawidłowego udekorowania urodzinowego stołu jest niezwykle istotna. Przede wszystkim należy zdawać sobie sprawę z tego, że poszczególne elementy nie mogą być dobierane przypadkowo. Najlepiej podążać wraz z tegoroczną modą i tym samym zdecydować się na kolorystykę ciepłą i przyjemną dla oka. To właśnie dlatego dobrym pomysłem jest wybór odcieni bladoróżowych, beżowych, czy wręcz pastelowych. W takiej tonacji każdy będzie czuł się odpowiednio, a ponadto są to kolory dość plastyczne, które łatwo przełamać innymi akcentami. Istotną rolę odgrywają również obrusy na stół. Powinny być one dobrane idealnie do charakteru danej imprezy. Jeśli całość sali zachowana będzie w pastelowych tonacjach, wybierając obrusy, dobrze jest postawić na nieco mocniejszy odcień tych samych kolorów. To dlatego błękit wolno łączyć z granatem, a pastelowy róż z nieco mocniejszym fioletem. Uzyskane w ten sposób kontrasty będą niebanalne i w przyjemny sposób ożywią atmosferę. Oczywiście warto wziąć pod uwagę także podkłady na stół, które pełnią bardzo istotną rolę. Poza tym dobrym pomysłem będzie przemyślenie pozostałych elementów dekoracji stołu. W tym celu warto postawić na ich na przykład świeczniki, które nadadzą klasy i elegancji każdemu przyjęciu. Dodatkowo ciepłe światło świec dodaje niesamowitego klimatu i wycisza. Warto dobrać również serwety oraz całą zastawę stołową w podobnej kolorystyce.


Narzuta na stół Dunicel

Dekorowanie urodzinowego stołu to nie tylko spore wyzwanie, ale też doskonała zabawa. Warto zadbać o to, aby wszystko było ze sobą spójne, a jednocześnie postarać się jak najlepiej wykorzystać aktualne trendy. Dzięki nim sala będzie, zarówno modna, jak i elegancka i doskonale sprawdzi się podczas każdego organizowanego przyjęcia urodzinowego. 

 

Proponowane produkty:

https://alleglass.pl/pl/p/Bieznik-na-Stol-Flizelinowy-Dunisilk-Tete-a-Tete-Rozowe-Zloto-40-cm-x-24-mb.-/8451

https://alleglass.pl/pl/p/Narzuta-na-Stol-Dunicel-Yarrow-84-cm-x-84-cm-100-szt.-/7410

https://alleglass.pl/pl/p/Podklad-Dunicel-Jardin-30-cm-x-40-cm-500-szt./7419

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl