Jakie dekoracje wybrać na Święta 2020?
Jakie dekoracje wybrać na Święta 2020?

Jakie dekoracje wybrać na Święta 2020? 

Boże Narodzenie to czas wyjątkowy. W tym roku będą to (z wiadomych powodów) specyficzne Święta. Mimo to warto podtrzymać ich niezwykły klimat poprzez odpowiednie dekoracje, które zachwycą i pozwolą choć na chwilę zapomnieć o szarej codzienności i wsiąknąć w świąteczną atmosferę. Już teraz pomyśl o dekoracjach do swojego mieszkania czy restauracji i sprawdź nasze propozycje dekoracji bożonarodzeniowych.


Choinka – bez niej nie ma Świąt 


Choinka upstrzona ozdobami, a pod nią pięknie zapakowane prezenty – taki widok to tradycja w każde Święta we wszystkich domach. Choinki pojawiają się także we wszystkich miejscach publicznych, więc nie może ich zabraknąć także w restauracjach. Choinka z dekoracjami dostosowanymi do całości wnętrza, może stać zarówno w kącie pomieszczenia albo na specjalnej półce. W restauracji warto także postawić mniejszą choinkę lub stroik na ladzie. Obok ozdób, warto zawiesić na choince cukierki lub własnej roboty pierniczki w bożonarodzeniowych kształtach. Taka choinka będzie nie lada atrakcją dla dzieci, jeśli pozwolisz im poczęstować się takim wiszącym na niej smakołykiem. Choinka witająca gości na zewnątrz pod drzwiami, to także absolutny must – have.


Do wyboru masz choinki zielone oraz śnieżone, a także choinkowych ozdób, takich jak bombki, girlandy i inne zawieszki. Poza choinką polecamy też ciekawą dekorację w postaci świerkowej girlandy. W naszym sklepie można kupić zarówno zwykłe, jak i śnieżone, tak jak choinki. Takie girlandy pięknie prezentują się na przykład nad kominkiem, nad drzwiami, oknami czy na szafie.


Świece – drugi najważniejszy element świątecznych dekoracji 

Wyobrażasz sobie wigilijny stół bez zapalonej świecy? Chyba nie. I słusznie, bo świece to jedne z najważniejszych świątecznych dekoracji. Przy płonącej na wigilijnym stole świecy odmawia się modlitwę przed wieczerzą. Zapalone świece tworzą niesamowity nastrój i znakomicie oddają atmosferę Bożego Narodzenia. Nie może ich zabraknąć na stołach w restauracjach. Tylko pamiętaj, że nie wystarczy ot tak postawić ich na stole. Najlepiej wstawić je do pięknych szklanych świeczników lub wazonów, do których powędrują jeszcze kojarzące się ze Świętami dodatki, takie jak zielone gałązki świerkowe, wstążki, girlandy, szyszki, śnieżynki czy chociażby ozdobny mech. Dekoracja z pływających świec w kulistym świeczniku zachwyci na pewno wszystkich twoich gości i pomoże ci się wyróżnić na tle innych. Jeśli zaś nie chcesz wstawiać świecy do świecznika czy wazonu, możesz zrobić tradycyjny stroik świąteczny na stół. Dobierz świerkowe gałązki, bombki szklane, wstążki, szyszki, gwiazdki czy inne bożonarodzeniowe dekoracje i zyskasz piękny stroik, do położenia na środku okrągłego stołu lub na ladzie w restauracji. W naszym sklepie możesz kupić nie tylko zwykłe, walcowate świece, ale także kuliste, przypominające choinkowe bombki. Do tego można nabyć zarówno świece jednokolorowe, jak i zdobione z motywami świątecznymi – na przykład śnieżynkami, gwiazdkami czy choinkami.


Wprowadź w mieszkaniu fantastyczny świąteczny klimat korzystając z ciekawych dekoracji. Wypróbuj serwetki, lampki czy piękne szklane bombki i świeczniki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl